Olejowanie parkietów Bydgoszcz - Profesjonalne cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz
409
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-409,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Olejowanie parkietów Bydgoszcz

Olejowanie parkietów Bydgoszcz

Olejowanie podłóg drewnianych. Od ponad 20 lat świadczymy nasze usługi na terenie Bydgoszczy i okolic.

Olejowanie jest jedną z dwóch metod skutecznego zabezpieczania drewnianych powierzchni podłóg przez brudzeniem i niszczeniem. Jest mniej trwałe od lakierowania, ale gwarantuje wyjątkowo piękny wygląd drewna oraz pozwala na znacznie szybszą eksploatację pomieszczenia. Olejowaniem najczęściej kończy się cyklinowanie parkietu przed jego pierwszym użyciem lub podczas okresowej regeneracji.

Olejowanie parkietu to jedna z dwóch dostępnych metod, które pozwalają skutecznie zadbać i zabezpieczyć drewniane powierzchnie podłóg czy parkietów przed niszczeniem czy nadmiernym brudzeniem. Trzeba co prawda podkreślić, że olejowanie podłóg jest mniej trwałe aniżeli lakierowanie, nie mniej jednak zapewnia ono wyjątkowo piękny wygląd drewnianej podłogi i pozwala również na jej szybszą eksploatację po wykonanej usłudze. Procesem olejowania zazwyczaj kończy się cyklinowanie podłóg podczas okresowej regeneracji.

 

Olejowanie nie tylko podkreśla urodę drewna, ale też pozwala zachować jego strukturę.

 

Zapraszamy do współpracy.

ZADZWOŃ ZADZWOŃ