Cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz - Profesjonalne cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz
468
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-468,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz

Cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz

Od ponad 20 lat wykonujemy profesjonalne cyklinowanie bezpyłowe podłóg i parkietów w Bydgoszczy i okolicach.

Zajmujemy się profesjonalnym cyklinowaniem podłóg drewnianych. Swoje usługi świadczymy już ponad 20 lat realizując zlecenia dla Klientów z Bydgoszczy i okolic. Wyznajemy zasadę, że drewniany parkiet to nie tylko podłoga – to przede wszystkim ozdoba wnętrza, dlatego do cyklinowania parkietów wykorzystujemy nasz profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości renomowane środki chemiczne, które są w stu procentach bezpieczne dla podłóg i Państwa zdrowia.

Cały proces profesjonalnego cyklinowania podłogi obejmuje usunięcie starego lakieru i zniszczonej warstwy parkietu, a także wyszlifowanie podłogi, jej polakierowanie i wypolerowanie.

 

Warto wiedzieć, że tradycyjne cyklinowanie podłóg generuje bardzo dużo pyłu, dlatego nasza firma oferuje usługę cyklinowania bezpyłowego. Cyklinowanie bezpyłowe minimalizuje ilość powstałego pyłu nawet o 98% procent. Dzieje się tak dlatego, że nasze maszyny wyposażone są w specjalne odkurzacze gwarantujące komfort mieszkańcom i ograniczając tym samym konieczność sprzątania całego domu po cyklinowaniu.

 

Zapraszamy do współpracy.

ZADZWOŃ ZADZWOŃ